fatraglide03
a mountain challenge


< 3.-11. máj 2003 Martin, Slovakia >

 

Entries / Prihlásení

 

 

Club class (klubová trieda)

Name (meno)
club (aeroklub)
glider (vetroň)
CN (súťažný znak)
1
Drahoš Sitár
Prievidza
VSO-10
2
Tibor Noga
SGC Martin
ASW15
A15
3
Maťo Habarda
AK Martin
VSO-10
14
4
Petr Jančík
Zábřeh (ČR)
VSO-10
25
5
Karol "Bene" Benedikovič
Air sympatia
Cirrus
AM
6
Jozef Ličák
Air sympatia
VSO-10
K1
7
Luděk Somol
AK Martin
ASW15
MB
8
Andrej Zelem
AK Očová
VSO-10
M1
9
Paľo Pechtor
AK Martin
VSO-10
43
10
Jaromír Šimunek
Rakovník (ČR)
VSO-10
79
11
Ján Kovalčík
Bratislava
VSO-10
12
Lubor Kuvik
Air Sympatia
DG300
LK
13
Tomáš "Zloprcek" Frinta
Hodkovice (ČR)
ASW15
TF
14
Marián Németh
Bratislava
VSO-10
15
Roman "Mračoun" Mráček
Rakovník (ČR)
Cirrus
IF
16
Jaroslav Buryan
Zábřeh (ČR)
ASW15
BC
17
Antonín Kutálek
Zábřeh (ČR)
Cobra 15
RH
18
Honza Hlaváček
Rakovník (ČR)
VSO-10
?
19
Julo "Apoštol" Vikisály
Ružomberok
VSO-10
F6
20
Jano Kromka
Poprad
VSO-10
?
21
Lubik Jakubčáky
Poprad
VSO-10
?
22
Hrnčirik / Kosák
Trnava
L-23
I
23
Michal Bajtoš
Trnava
VSO-10
D4
24
Zuzana Hrnčiríková
Trnava
VT-116
1
25
Katka Hrnčiriková
Trnava
L-13
B
26
Marrek Mikula
Trnava
VSO-10
F3
27
Eligius Mikula
Trnava
VSO-10
48
28
Ján Divok
Spišská NV
Cirrus
SA
29
Slavomír Pískatý
Kunovice (ČR)
Cirrus
63
30
Albín Majcher
AK Martin
VSO-10
H7
31
Miro Stejskal
Poprad
VSO-10
32
Pavol Kavka
Košice
VSO-10
33
Roman Lanzendorf
Plzeň (ČR)
Cirrus
AW
34
Ivan Zemanovič
AirCarpatia
Cirrus
75
35
Gabriela Beláková
Prievidza
ASW-15
AP
36
František Sobek
Prešov
VSO-10
47
37
Jozef Sobek
Prešov
VSO-10
10
38
Roman Kříž
Žilina
VSO-10
B7
39
Jiří Kusbach
Holešov (ČR)
Cirrus
84
40
Oldřich Bartoník
Holešov (ČR)
Cirrus
C1
41
Tonka Sulírová
Poprad
VSO-10
42
Jozef Sopiriak
Košice
VSO-10
42
43
Branislav Jankech
Bratislava
VSO-10
44

 

Open class (voľná trieda)

Name (meno)
club (aeroklub)
glider (vetroň)
CN (súťažný znak)
1
       
2
Branik Jesenský
SGC Martin
LS6
TB2
3
Jozef Kožár
AK Martin
Ventus 16,6
7F
4
Tibor Frátrik
SGC Martin
LS8
FX
5
Pavel "Rychtig" Rychtařík
Air Carpatia
Nimbus2
BA1
6
Martyn Wells
Great Britain
LS8
321
7
Leigh Wells
Great Britain
LS8
LS
8
Marek Pechanec
Křižanov (ČR)
Nimbus 4M
ET
9
Henig Kai Specht
Germany
LS8
XT
10
Juraj Filus
AK Martin
Nimbus 2
PJ
11
Palo Černý
AK Bratislava
Discus
L7
13
Jano Česnek
Žilina
Discus
LZ
14
Martin Necpal
Trnava
Discus
AR
15
František Vančura
Hranice (ČR)
Discus
HD
16
Zdislaw Bednarczuk
Bialsko (PL)
Ventus2c
ZB
17
Miroslav Strnka
Poprad
Nimbus2
MF
18
Karel Ertl
Břeclav (ČR)
T-59
XJ
19
Vilo Kubovčík
Poprad
Ventus c
LI